Polštář KLASIK 70x90 STANDARD 700g zip
Polštář KLASIK 70x90 STANDARD 700g zip
- Kvalitní prošívaný polštář KLASIK
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 60°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100008 Doprava a platba
- Kvalitní prošívaný polštář KLASIK
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 60°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100008 Doprava a platba
Kvalitní polštář 70x90 KLASIK 700g ZIP. Příjemně měkký, vzdušný a na dotek velice příjemný polštář české výroby.
Vlastnosti polštáře
Polštář je výjimečný měkkostí, lehkostí a vzdušností. Příjemný povrchový materiál v kombinaci s vysoce kvalitní výplní je tak zárukou vysokého komfortu při spánku. Polštář je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrchový materiál je vyroben z jemného a na dotek velice příjemného broušeného mikrovlákna.
Výplní polštáře je kvalitní duté vlákno - kuličky STANDARD, díky kterým polštář nemění tvar, nesléhá se a lze jej snadno naklepat. Kuličkové vlákno se nachází uvnitř prošitého korpusu, který je tvořen ze tří vrstev (mikrovlákno, rouno, netkaná textilie), přičemž netkaná textilie zde má důležitou úlohu, jelikož brání spojení rouna s kuličkovým vláknem.
Praktický zipový uzávěr umožňuje přidávat či odebírat výplň (kuličky) dle vlastní potřeby.
- Velikost: 70x90 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno)
- Výplň: 100% polyester (kuličkové duté vlákno STANDARD)
- Celková hmotnost výplňového materiálu: 700g ZIP (dostatečně naplněný)
Údržba polštáře
Polštář lze prát při teplotě 60°C. Praní na tuto teplotu zničí většinu roztočů, bakterií a plísní. Lze sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu sušení.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno STANDARD |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 700g |
| Teplota praní | 60°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | duté vlákno STANDARD |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 700g |
| Teplota praní | 60°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |















