TIPY NA DÁREK
Hledáte inspiraci na perfektní dárek pro své blízké? V naší kategorii "Tipy na dárek" naleznete širokou nabídku luxusního povlečení, elegantních ručníků, praktických přikrývek a dalších textilních doplňků. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, Vánocům, svatbě či jiné výjimečné příležitosti, s naším kvalitním bytovým textilem nikdy nešlápnete vedle.
Vyberte si z našich bestsellerů, mezi které patří nežehlivé povlečení z jemného bavlněného saténu pro každou ložnici, dárkové sady ručníků a osušek pro každodenní pohodu a originální textilní doplňky s výšivkou, které dodají osobní nádech.
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitelka" červený
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitel" tyrkys
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitel" tmavě šedá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitel" oliva
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitelka" světle šedý
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitelka" tyrkysový
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Osuška pro miminko s kapucí a výšivkou 75x75 Čapí pošta starorůžová/bílá 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x75 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Spirála stříbrná
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Spirála červená
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Osuška pro miminko s kapucí a výšivkou 75x75 Kočička na větvi bílá/béžová 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x75 |

Osuška pro miminko s kapucí a výšivkou 75x75 Lištičky jasmínová/skořicová 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x75 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Nejlepší učitel zelený
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Nejlepší učitel tmavě modrý
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Nejlepší učitel modrý
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Osuška pro miminko s kapucí a výšivkou 100x100 Králíček ušáček jasmínová/růžová 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|

Osuška pro miminko s kapucí a výšivkou 100x100 Kočička na větvi bílá/béžová 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|

Dárková sada ručník + osuška se jménem ratanika vanilka Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Ručník se jménem ratanika tmavě béžová 50x100 Čtyřlístek
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárková sada ručníků se jménem linie bílá/světle šedá Srdíčka
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 2x 50x100 |
Luxusní ručník s výšivkou hnědý 450g Srdce bílá/zlatá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Svatební deka pro novomanžele se jmény Prstýnky světle šedá
| Provedení | mikroflanel 300g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
Osuška Propojená srdce se jmény antracit
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové balení Kanafas kostka červená - zástěra + chňapka + utěrka
| Provedení | 100% bavlna |
|---|
Svatební obálka na peníze pro novomanžele Stříbrná s prstýnky
| Provedení | svatební |
|---|---|
| Rozměr | 18x8,5x0,2 |
