Akce měsíce - duben 2026
Chcete mít přehled o všech probíhajících akcích? Sledujte náš facebook nebo se přihlašte k odběru novinek emailem.
Veškeré akční ceny platí do vyprodání zásob.
Dámský/pánský župan Wellsoft růžový M
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Dámský/pánský župan Wellsoft černý M
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Pánský/dámský župan Wellsoft meruňkový L
Skladem
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Dámský/pánský župan Wellsoft čokoládový M
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Pánský/dámský župan Wellsoft černý L
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |

Dámský/pánský župan Wellsoft krémový M
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Pánský/dámský župan Wellsoft bordó XL
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |

Pánský/dámský župan Wellsoft krémový XL
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |

Pánský/dámský župan Wellsoft modrý XL
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |
Pánský/dámský župan Wellsoft růžový L
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |

Pánský/dámský župan Wellsoft modrý XXL
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XXL |

Dámský/pánský župan Wellsoft modrý S
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Set přikrývky a polštáře LUXUS PLUS celoroční 140x200+70x90 1000g
Skladem
1 559 Kč
1 739 Kč
| Provedení | duté vlákno - celoroční |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

Koupelnová sada předložek 3D Listy zlaté
Skladem
499 Kč
589 Kč
| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |

Sprchový závěs do koupelny 180x200 Květy barevné
Skladem
299 Kč
359 Kč
| Rozměr | 180x200 |
|---|

Koupelnové předložky set 3D Javorové listy - bez výkroje
Skladem
499 Kč
589 Kč
| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |
Set polštář a přikrývka AntiStress celoroční 140x200+70x90
Na objednávku do 3 dnů
1 809 Kč
2 028 Kč
| Provedení | duté vlákno - celoroční |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Set polštář a přikrývka Aloe Vera letní 140x200 + 70x90
Na objednávku do 3 dnů
1 559 Kč
1 739 Kč
| Provedení | duté vlákno - letní |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Set přikrývka a polštář THERMO zimní 140x200+70x90
Skladem
1 979 Kč
2 208 Kč
| Provedení | duté vlákno - Thermo |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Luxusní ručník Ringo 450g bordó 50x100
Na objednávku 2-5 dnů
139 Kč
179 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní ručník Ringo 450g oříškový 50x100
Na objednávku 2-5 dnů
139 Kč
179 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní ručník Ringo 450g smaragdový 50x100
Na objednávku 2-5 dnů
139 Kč
179 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní osuška Ringo 450g šedá 70x140
Na objednávku 2-5 dnů
269 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Luxusní ručník Ringo 450g šedý 50x100
Na objednávku 2-5 dnů
139 Kč
179 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
