Polštář LUXUS PLUS 70x90 UNICO 900g BEZ ZIPU
Polštář LUXUS PLUS 70x90 UNICO 900g BEZ ZIPU
- Prošívaný polštář Luxus Plus bez zipu
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Odolná výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100003 Doprava a platba
- Prošívaný polštář Luxus Plus bez zipu
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Odolná výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100003 Doprava a platba
Luxusní polštář 70x90 LUXUS PLUS 900g BEZ ZIPU. Výjimečně měkký, vzdušný a na dotek velice příjemný polštář české výroby.
Vlastnosti polštáře
Polštář je výjimečný měkkostí, lehkostí a vzdušností. Příjemný povrchový materiál v kombinaci s vysoce kvalitní výplní je tak zárukou vysokého komfortu při spánku. Polštář je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrchový materiál je vyroben z jemného a na dotek velice příjemného broušeného mikrovlákna.
Výplní polštáře je značkové duté vlákno - kuličky UNICO, díky kterým polštář nemění tvar, nesléhá se a lze jej snadno naklepat. Kuličkové vlákno se nachází uvnitř prošitého korpusu, který je tvořen ze tří vrstev (mikrovlákno, rouno, netkaná textilie), přičemž netkaná textilie zde má důležitou úlohu, jelikož brání spojení rouna s kuličkovým vláknem.
Polštář NEMÁ zipové zapínání, nelze tedy výplň přidávat ani odebírat!
- Velikost: 70x90 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno)
- Výplň: 100% polyester (značkové kuličkové duté vlákno UNICO)
- Celková hmotnost výplňového materiálu: 900g BEZ ZIPU (plně naplněný)
Údržba polštáře
Polštář je vyvářecí a lze jej prát při teplotě 95°C. Pro zničení většiny roztočů, bakterií a plísní je však zcela dostačující praní na 60°C. Lze sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu sušení.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |















