Dárek pro ženy - dárek pro maminku
Hledáte ideální dárek pro ženy? Vyberte si z naší široké nabídky tradičních i originálních dárků pro ty nejdůležitější ženy ve vašem životě. Vyberte krásný dárek pro maminky, okouzlující dárek pro přítelkyni nebo praktický dárek pro babičku.
- Heboučké dámské župany z mikroplyše.
- Chňapky a zástěry do kuchyně.
- Mikroplyšové deky, pro chladné večery.
- Elegantní a praktické ručníky a osušky.
- Kapesníky v elegantním dárkovém balení.
- Přikrývky AntiStress, pro klidný spánek.
- Zdravotní polštář, pro úlevu krční páteře.
- Povlečení s praktickou nežehlivou úpravou.
Objevte kouzlo ručně vyráběných dárků, které potěší každou ženu.
Osuška se jménem LUCIE 70x140 bordó
Skladem
395 Kč
529 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra fialová
Skladem
1 029 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Ručník se jménem ratanika tmavě béžová 50x100 Srdce
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Dárkové balení vaflové utěrky SWAN 1ks Košík pečiva
Na objednávku 2-5 dnů
119 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x70 |
Bavlněná kuchyňská zástěra Folklór červená
Na objednávku 2-5 dnů
229 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 64x76 |
Povlečení bavlna EXCLUSIVE 70x90, 140x200 Elisa
Na objednávku 2-5 dnů
799 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Ručník MÁMA se srdíčkem 50x100 ratanika vanilka
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové utěrky Růžičky oranžové
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Ručník se jménem ratanika bordó 50x100 Srdce
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Dárkový kapesník dámský MAGNÓLIE 1ks
Skladem
99 Kč
| Provedení | látkové |
|---|---|
| Rozměr | 30x30 |
Anatomický polštář z paměťové pěny Odisea 40x60
Na objednávku 3-7 dnů
749 Kč
| Provedení | pěna s pamětí |
|---|---|
| Rozměr | 40x60 |
Dámská kuchyňská zástěra na vaření 67x84 Levandule s konvičkou
Na objednávku 2-5 dnů
299 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 67x84 |
Ručník MÁMA se srdíčkem 50x100 ratanika hořčicová
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Textilní dort z osušky Sofie fialová
Skladem
569 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 22 cm |

Povlečení bavlněný satén 140x200, 70x90 Aria floralis
Na objednávku 2-5 dnů
1 359 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Dárkové balení vaflové utěrky SWAN 1ks Mlýnek a zrno
Na objednávku 2-5 dnů
119 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x70 |
Luxusní deka z mikrovlákna SLEEP WELL 150x200 Luxury fialová
Na objednávku 2-5 dnů
849 Kč
1 069 Kč
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
Ručník MAMINKA se srdíčkem 50x100 linie lososová
Na objednávku 2-5 dnů
359 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Krepové povlečení KOMFORT Ibišek opál 70x90, 140x200
Skladem
759 Kč
| Provedení | krep komfort |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Zdravotní polštář - pěna s pamětí 45x35 - povlak jersey
Skladem
749 Kč
| Provedení | pěna s pamětí |
|---|---|
| Rozměr | 45x35 |
Dárková sada vaflových utěrek KIARA Lavička a košík 2ks
Skladem
209 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x70 |

Lechtivý polštářek DNES ANO / DNES NE
Skladem
269 Kč
| Provedení | mikroplyš |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Bavlněné povlečení PROVENCE COLLECTION Beatrice šedá 70x90, 140x200
Skladem
969 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Ručník se jménem ratanika tmavě šedá 50x100 Srdce
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
