Akce, novinky, výprodej
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Kopačka a míč + MIKI
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + KOVY
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + JOŽINEK
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + KEVIN
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + IVAN 11
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem žlutý 50x100 Kopačka a míč + PAŤAS
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Osuška se jménem tmavě šedá 70x140 Kopačka a míč + VOJTA
Skladem
379 Kč
479 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Kopačka a míč + PAVLIK
Skladem
235 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Osuška se jménem tmavě zelená 70x140 Kopačka a míč + LUKÁŠ
Skladem
379 Kč
479 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Luxusní osuška pro včelaře Včelky na medu hořčicová II. jakost
Skladem
499 Kč
599 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Luxusní ručník pro včelaře tmavě šedý 450g Včelky a med, to je můj svět
Skladem
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Povlečení krep KOMFORT Jednobarevné smetanové 2x 70x90, 220x200
Skladem
1 439 Kč
1 819 Kč
| Provedení | krep exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Damaškové povlečení EXCELLENT 2x 70x90, 220x200 GRACE Ráj sasanek šedožlutý
Skladem
5 929 Kč
6 999 Kč
| Provedení | damašek nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |

Francouzské povlečení krepové KOMFORT Flér starorůžová 2x 70x90, 220x200
Skladem
1 399 Kč
1 579 Kč
| Provedení | krep komfort |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Francouzské povlečení bavlněný satén 2x 70x90, 220x200 Rovena mocca DUO
Skladem
2 279 Kč
2 689 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |

Ručník pro včelaře hořčicový 450g Včelky a med, to je můj svět II. jakost
Skladem
299 Kč
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Jednobarevné povlečení satén 2x 70x90, 220x200 Luxury Collection Bílé
Na objednávku 2-5 dnů
2 379 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Povlak na polštář satén Pampelišky 3D 30x40
Skladem
129 Kč
149 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 30x40 |
Jednobarevný povlak na polštář bavlněný 50x50 béžová II
Skladem
98 Kč
109 Kč
| Provedení | bavlna komfort |
|---|---|
| Rozměr | 50x50 |
Povlečení satén Luxury Collection Jaro zelené 2x 70x90, 200x200
Na objednávku 2-5 dnů
2 139 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 200x200 |
Povlečení satén Luxury Collection 70x90, 140x200 Jaro zelené
Na objednávku 2-5 dnů
1 349 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Jednobarevné povlečení satén 2x 70x90, 240x220 Luxury Collection Béžové
Na objednávku 2-5 dnů
2 819 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 240x220 |
Jednobarevné povlečení saténové 2x 70x90, 200x200 Proužek tmavě zelený
Na objednávku 2-5 dnů
1 999 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 200x200 |
Povlečení satén Luxury Collection tm. šedé - bílé 70x90, 140x220
Na objednávku 2-5 dnů
1 599 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x220 |
