Dárky pro mladé - dárky pro teenagery
Objevte originální dárky pro mladé, včetně stylového povlečení, měkkých osušek a dekorativních polštářů. Praktické a trendy doplňky, které potěší každého teenagera a dokonale doplní jejich osobitý styl. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé. Vyberte si dárek, který zaručeně rozjasní jejich pokoj a dodá mu jedinečnou atmosféru.
Vyberte mladým například:
- Trendy povlečení pro mladé.
- Kvalitní ručníky a osušky s trendy vzory.
- Pohodlný župan pro chvíle lenošení doma.
- Dekorační polštářek, který dodá šmrnc.
- Ručníky se jménem nebo znamením.
- Měkká přikrývka a polštář.
- Hravé deky s cool motivy pro útulnost.
Pro více inspirace se podívejte na naše ostatní tipy na dárky!

Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Domečky noc hvězdná obloha
Na objednávku 2-5 dnů
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Povlečení pro mladé EXCLUSIVE Racing team 70x90, 140x200
Skladem
789 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Osuška se jménem NA PŘÁNÍ azur 70x140 Činka
Na objednávku 2-5 dnů
479 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Luxusní ručník se znamením BÝK 450g béžová/hnědá
Na objednávku do 3 dnů
369 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ purpur 50x100 Činka
Na objednávku 2-5 dnů
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní deka s beránkem 140x200 mikroflanel TISK Kecky šedé
Na objednávku 2-5 dnů
869 Kč
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 140x200 |

Malý dort z ručníku SAM fialový
Skladem
389 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 19 cm |
Dětská osuška Stranger Things 70x140
Na objednávku 2-5 dnů
259 Kč
| Provedení | froté 320g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tyrkys - tmavě šedá 164
Na objednávku 2-5 dnů
1 219 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 164 (13-14 let) |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Síla adrenalinu zimní sporty jemná ocel
Na objednávku 2-5 dnů
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Bavlněný dekorační polštářek 40x40 EXCLUSIVE Scarlet blue
Na objednávku do 3 dnů
269 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Luxusní deka z mikrovlákna OVEČKA 150x200 Námořnická modrá 500g
Skladem
899 Kč
| Provedení | mikroflanel 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tmavě šedá - růžová 164
Skladem
1 039 Kč
1 229 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 164 (13-14 let) |
Luxusní ručník se znamením STŘELEC 450g šedá/šedá
Na objednávku do 3 dnů
369 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Povlečení pro mladé EXCLUSIVE Street King 70x90, 140x200
Skladem
789 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

Osuška pro sportovce se jménem 70x140 pistáciová
Na objednávku 2-5 dnů
429 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Mikroplyšový polštářek Srdce vínové 42x48
Na objednávku do 3 dnů
249 Kč

Luxusní deka s beránkem 140x200 mikroflanel TISK Akvarel kaňky
Na objednávku 2-5 dnů
869 Kč
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 140x200 |
Povlečení pro mladé EXCLUSIVE Unicorn růžový 70x90, 140x200
Na objednávku 2-5 dnů
789 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Dětská osuška Fotbalový stadion 70x140
Na objednávku 2-5 dnů
229 Kč
| Provedení | froté 320g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Bavlněný dekorační polštářek 40x40 EXCLUSIVE Zigzag grey
Skladem
269 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Dekorační polštářek 42x40 Srdíčka červená
Na objednávku do 3 dnů
209 Kč
Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g CROSS BIKE oranžový
Skladem
289 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Mikroplyšový polštářek Srdce červené 42x48
Na objednávku do 3 dnů
249 Kč
| Provedení | mikroplyš |
|---|
