Dárky k výročí
Hledáte originální dárek k výročí pro partnera, manžela, manželku nebo své blízké? V této kategorii najdete pečlivě vybrané dárky k výročí svatby, seznámení i jiným významným příležitostem. Potěšte stylově – měkoučké župany, hebké deky, ručníky s výšivkou na přání nebo netradiční dorty z ručníků jsou oblíbené dárky, které zahřejí, překvapí a nezapadnou mezi ostatní.
Vyberte si praktický a osobní dárek k výročí pro muže i ženy, který zanechá krásnou vzpomínku. Všechny produkty jsou kvalitní, nápadité a vhodné pro každého, kdo chce darovat něco víc než jen klasický dárek.
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Spirála bílá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové balení ručníku se jménem linie lososová Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní deka mikroplyš 150x200 Stella obláčky starorůžové
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra purpur
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Mikroplyšový polštářek Srdce červené 42x48
| Provedení | mikroplyš |
|---|
Povlečení bavlněný satén 140x200, 70x90 Love DUO
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g Barevná srdíčka stříbrná
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Lechtivý polštářek DNES ANO / DNES NE
| Provedení | mikroplyš |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Dárková sada ručníků s výšivkou Srdce 2x 50x100
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 2x 50x100 |

Textilní dort z osušky Sofie modrá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 22 cm |

Dárkové balení ručníku se jménem linie světle šedá Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Dekorační polštářek 42x40 Srdíčka červená

Luxusní dárkové balení osušky Znamení Ryby béžová/hnědá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Barevná srdíčka mint
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Pánský/dámský župan Wellsoft meruňkový L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Barevná srdíčka světle růžová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Bavlněné povlečení Mickey a Minnie Love 05 70x90, 140x200
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

Dárkové utěrky Růžičky oranžové
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové balení ručníku se jménem linie vanilka Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Dekorační polštářek SRDCE puntík + srdíčka 2ks

Luxusní dárkové balení ručníku Znamení Býk bílá/šedá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Srdíčka červená
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Dárkové balení ručníku se jménem linie světle růžová Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Malý dort z ručníku SAM purpur
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 19 cm |
