Dárek pro dědu
Jaký dárek potěší dědu nejvíce? V této kategorii najdete praktické a originální tipy na dárky, které udělají radost každému dědovi. Ať už hledáte elegantní sady ručníků, měkké deky, pohodlné polštáře, nebo vtipné zástěry a dárková balení, zde najdete to pravé. Vybírejte z kvalitního textilu, který nejenže poskytne pohodlí, ale také vnese radost do každodenního života. Ideální dárky pro narozeniny, svátek nebo Vánoce – překvapte svého dědečka něčím, co opravdu ocení.
Vyberte dědovi například:
- Příjemně heboučký župan z mikroplyše.
- Zástěru na zahradu, grilování i do kuchyně.
- Beránkovou deku pro chladné zimní večery.
- Teplé ponožky, které zahřejí a potěší.
- Dárkový ručník a osušku.
- Kapesníky v dárkové krbičce, co potěší.
- Přikrývky Aloe Vera pro klidný spánek.
- Zdravotní polštář pro úlevu krční páteře.
- Televizní pytle pro pohodlí při sledování TV.
- Bavlněné povlečení pro příjemné chvíle odpočinku.
Mrkněte na další skvělé tipy na dárky pro muže, ať už pro myslivce, rybáře, včelaře, řezníka, pivaře nebo vinaře – pro každého zde najde něco výjimečného.

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra béžová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Dárková sada ručník + osuška DĚDA se čtyřlístkem ratanika khaki
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Televizní pytel MICRO modrý
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |

Pánská zástěra pro řezníka v dárkovém balení vínová 72x100 Vepřík
| Provedení | 100% bavlna - kepr |
|---|---|
| Rozměr | 72x100 |
Povlečení bavlna EXCLUSIVE Frida šedá 70x90, 140x200
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Osuška DĚDA se čtyřlístkem 70x140 ratanika petrolej
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Zdravotní polštář - pěna s pamětí 45x35 - povlak jersey
| Provedení | pěna s pamětí |
|---|---|
| Rozměr | 45x35 |
Pánská vinařská zástěra s výšivkou 72x100 Hrozny na modré
| Provedení | 100% bavlna - kepr |
|---|---|
| Rozměr | 72x100 |
Pánský/dámský župan Wellsoft čokoládový L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Deka KIRA PLUS čokoládová/oříšková 450g 150x200
| Provedení | akryl |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |

Dárkové balení ručníku DĚDA se čtyřlístkem ratanika tmavě šedá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100 |

Malý dort z ručníku SAM béžový
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 19 cm |
THERMO ponožky pro myslivce 46/48 Jelen
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 46/48 (11-12) |
Set polštář a přikrývka Aloe Vera celoroční 140x200+70x90
| Provedení | duté vlákno - celoroční |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

Pracovní zástěra na ZAHRADU 80x70
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 80x70 |
Zdravotní ponožky 43/45 Černé
| Provedení | zdravotní |
|---|---|
| Velikost | 43/45 (9-10) |

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra hnědá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Anatomický polštář z paměťové pěny Odisea 40x60
| Provedení | pěna s pamětí |
|---|---|
| Rozměr | 40x60 |

Dárkové balení osušky DĚDA se čtyřlístkem ratanika tmavě béžová
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 70x140 |
Televizní pytel MICRO hnědý
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
THERMO FROTÉ ponožky pro myslivce 43/45 Srnec
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 43/45 (9-10) |

Dárkové balení osušky DĚDA se čtyřlístkem ratanika modrá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 70x140 |

Dárkové balení osušky DĚDA se čtyřlístkem ratanika khaki
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 70x140 |

Dárkové balení ručníku DĚDA se čtyřlístkem ratanika tmavě béžová
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100 |
