Župany
Župany pro celou rodinu u nás najdete v široké nabídce barev a stylů, aby si každý našel ten pravý. V naší kolekci najdete pánské, dámské i dětské župany, které vás potěší svou kvalitou a komfortem. Vyberte si z lehoučkého a hřejivého mikroplyše, klasického froté nebo praktického vaflového materiálu, který je ideální na cesty, do hotelu i do sauny. Pro nejmenší nabízíme dětské župany v pestrých barvách s roztomilými výšivkami.
Každý župan je vyroben s důrazem na maximální pohodlí, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek z relaxace. Pro dokonalou harmonii ve vaší koupelně nezapomeňte doplnit svůj nákup o ručníky, osušky, koupelnové předložky nebo pantofle z naší nabídky. Stačí kliknout na jednotlivé odkazy a vybrat si vše potřebné pro vaši koupelnu.
Velurový župan béžový - M
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Hotelový velurový župan bílý - XL
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |
Hotelový velurový župan bílý - L
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Hotelový velurový župan bílý - M
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Hotelový velurový župan bílý - S
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Velurový župan béžový - S
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Velurový župan šedý - S
| Provedení | velur 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Dámský/pánský župan Wellsoft tyrkys M
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Pánský/dámský župan Wellsoft meruňkový L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Dětský župan ELMAR PATRIK Šedá - růžová 128
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 128 (7-8 let) |
Dámský župan JANG s výšivkou bílý S
| Provedení | froté 420g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Dámský/pánský župan Wellsoft růžový M
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |

Pánský/dámský vaflový župan JF bílý XL
| Provedení | vafle 230g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |

Pánský/dámský župan Wellsoft modrý XXL
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XXL |
Pánský/dámský froté župan Jerry bílý XL
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |
Dámský/pánský župan Wellsoft čokoládový M
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |

Pánský/dámský župan Wellsoft krémový XL
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | XL |
Pánský/dámský župan Wellsoft černý L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Dětský župan ELMAR PATRIK Modrá-zelená 140
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 140 (9-10 let) |
Dámský/pánský župan Wellsoft čokoládový S
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | S |
Pánský/dámský župan Wellsoft bordó L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |

Dámský/pánský župan Wellsoft modrý M
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | M |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tyrkysová - tmavě šedá 128
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 128 (7-8 let) |

Pánský/dámský župan Wellsoft banánový L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
