Výprodej nejen povlečení
V této kategorii naleznete výprodej povlečení a dalšího bytového textilu ze starších kolekcí, které se již doprodává.
Jedná se o skutečný výprodej - skladem je vždy pouze posledních několik kusů (většinou 1 - 2) proto neváhejte, nabídka tohoto zboží se již nebude opakovat!
Můžete zde najít také zboží ve II. jakosti, které je většinou pouze vypráno z důvodu drobného ušpinění z výroby. Toto zboží je vždy řádně označeno, a proto doporučujeme pečlivě přečíst popis jednotlivých produktů.
Ručník se jménem azur 50x100 Kopačka a míč + PÉŤA
Skladem
244 Kč
349 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Povlečení krep KOMFORT Jednobarevné smetanové 2x 70x90, 220x200
Skladem
1 439 Kč
1 819 Kč
| Provedení | krep exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Damaškové povlečení EXCELLENT 2x 70x90, 220x200 GRACE Ráj sasanek šedožlutý
Skladem
5 929 Kč
6 999 Kč
| Provedení | damašek nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |

Francouzské povlečení krepové KOMFORT Flér starorůžová 2x 70x90, 220x200
Skladem
1 399 Kč
1 579 Kč
| Provedení | krep komfort |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Francouzské povlečení bavlněný satén 2x 70x90, 220x200 Rovena mocca DUO
Skladem
2 279 Kč
2 689 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Dětské froté ponožky Norský vzor růžový 29/30
Skladem
29 Kč
39 Kč
| Provedení | froté |
|---|---|
| Velikost | 29/30 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie purpurový + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + IVAN 11
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie žlutý + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Ručník pro včelaře hořčicový 450g Včelky a med, to je můj svět II. jakost
Skladem
299 Kč
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Osuška se jménem LUCIE 70x140 bordó
Skladem
395 Kč
529 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Dětská vinařská zástěra s výšivkou 45x60 Hrozen na modré
Skladem
399 Kč
469 Kč
| Provedení | 100% bavlna - kepr |
|---|---|
| Rozměr | 45x60 |

Tričko pro myslivce s výšivkou khaki - L Jelen II.jakost
Skladem
259 Kč
379 Kč
| Velikost | L |
|---|

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie oranžový + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Froté osuška 70x140 NORA 450g Proužky I žlutooranžové
Skladem
349 Kč
439 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník se jménem pistáciový 50x100 Fotbalový míč + JOŽINEK
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie marine modrý + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Froté prostěradlo do postýlky 60x120 EXCLUSIVE cihlové
Skladem
222 Kč
299 Kč
| Provedení | froté 220g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 60x120x10 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie azurově modrý + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Luxusní povlečení bavlněný satén 70x90, 140x200 Klikatá fantazie
Skladem
1 999 Kč
2 499 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Ručník 50x100 mint s vyšitým srdíčkem a jménem Hannah
Skladem
239 Kč
339 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Povlak na polštář satén Pampelišky 3D 30x40
Skladem
129 Kč
149 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 30x40 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku KIDS modrý + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 420g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie béžový + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
