Dárek pro miminko
Vítejte v naší kategorii "Dárky pro miminko", kde najdete široký výběr praktických a roztomilých dárků, které potěší každé malé miminko a jeho rodiče. Vyberte si z kvalitních produktů, které jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost. Ať už hledáte něco pro každodenní použití nebo jedinečný dárek, máme pro vás to pravé!
Udělejte radost a vyberte například:
- Povlečení do postýlky pro sladké sny.
- Krásné dárkové sady pro miminka.
- Deky do kočárku pro pohodlné procházky.
- Plenky pro jemné doteky a pohodlí.
- Plyšové hračky pro hřejivé objetí.
- Soupravy do postýlky pro spokojený spánek.
- Osušky s kapucí pro miminka.
- Malé ručníky s výšivkou pro radost.
- Bryndáky pro veselá krmení bez starostí.
Všechny výrobky mají certifikaci o nezávadnosti a jsou vhodné i pro nejmenší děti.

Dětská deka se jménem NA PŘÁNÍ 75x100 Slůně růžová
Na objednávku 2-5 dnů
369 Kč
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |

Dětské povlečení do postýlky 100x135, 40x60 Medvídek Ribbon baby
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 40x60,100x135 |
Zavinovací plena 120x120 cm Karamelová srdíčka 1ks
Skladem
179 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 120x120 |
Dětský župan ELMAR SALY Medvídek natur 110
Na objednávku 2-5 dnů
799 Kč
949 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 110 (4-5 let) |

Dárkový set pro miminko SLEEP Kuřátko + deka
Skladem
479 Kč
| Provedení | mikroplyš |
|---|

Plyšová panenka Maminka s miminkem 25
Na objednávku 2-5 dnů
159 Kč
| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 25 cm |
Tetra osuška dětská 90x100 Vesmír 1ks
Skladem
99 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 90x100 |
Dětské povlečení do postýlky 100x135, 40x60 Dino Cute and Wild
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 40x60,100x135 |
Plyšák pro děti Chrastítko medvídek béžový 15cm
Skladem
129 Kč
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Velikost | cca 15 cm |
Ručník pro miminko 30x50 Lota tmavě růžová/malinová 350g
Na objednávku 2-5 dnů
79 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Dětská deka se jménem NA PŘÁNÍ 75x100 Slůně šedá
Na objednávku 2-5 dnů
369 Kč
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |
Dětské povlečení do postýlky 100x135, 40x60 Bunny Star
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 40x60,100x135 |
Zavinovací plena 120x120 cm Fialová srdíčka 1ks
Skladem
179 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 120x120 |
Dětský župan s kapucí pro kluky 3-5 let Froté bílá/modrá
Na objednávku do 3 dnů
629 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|
Dárková dětská 75x100 SLEEP Koťátko mentol
Na objednávku 2-5 dnů
269 Kč
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |
Plyšák - polštářek pro miminka Slon růžový 35 cm
Skladem
299 Kč
| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 35 cm |
Tetra osuška dětská 90x100 Růžový jednorožec 1ks
Skladem
99 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 90x100 |
Dětský slintáček LOTA 25x25 Sovička mint/tyrkys 350g
Skladem
109 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 25x25 |
Dětská přikrývka pro miminko 90x135 OPTIMAL bílá
Skladem
599 Kč
| Provedení | duté vlákno - celoroční |
|---|---|
| Rozměr | 90x135 |

Dětská dárková sada Autíčko bílá/zelenošedá
Na objednávku 2-5 dnů
459 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|
Ručník pro miminko 30x50 Lota mint/tyrkys 350g
Na objednávku 2-5 dnů
79 Kč
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Dětská osuška s kapucí froté 80x80 růžová 330g
Na objednávku do 3 dnů
379 Kč
| Provedení | froté 330g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 80x80 |
Dětská deka 75x100 SLEEP Koťátko měsíční třpyt
Skladem
269 Kč
| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |
Dětský bryndák 35x35 ZARA Pejsek 450g
Skladem
69 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x35 |
