Polštář Luxus plus 50x50 STANDARD 300g zip
Polštář Luxus plus 50x50 STANDARD 300g zip
- Prošívaný polštářek Luxus Plus
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 95°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP500004 Doprava a platba
- Prošívaný polštářek Luxus Plus
- Měkký, vzdušný, příjemný na dotek
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 95°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP500004 Doprava a platba
Luxusní polštář 50x50 Luxus Plus.
Vlastnosti polštáře
Polštář je výjimečný měkkostí, lehkostí a vzdušností. Příjemný povrchový materiál v kombinaci s kvalitní výplní je tak zárukou vysokého komfortu při spánku. Polštář je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrchový materiál je vyroben z jemného a na dotek velice příjemného broušeného mikrovlákna
Výplní polštáře je kvalitní kuličkové duté vlákno, díky kterému polštář nemění tvar, nesléhá se a lze jej snadno naklepat. Kuličkové vlákno se nachází uvnitř prošitého korpusu, který je tvořen ze tří vrstev (mikrovlákno, rouno, netkaná textilie), přičemž netkaná textilie zde má důležitou úlohu, jelikož brání spojení rouna s kuličkovým vláknem.
Praktický zipový uzávěr umožňuje přidávat či odebírat výplň (kuličky) dle vlastní potřeby.
- Velikost: 50x50 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno)
- Výplň: 100% polyester (kvalitní kuličkové duté vlákno STANDARD)
- Celková hmotnost výplňového materiálu: 300g ZIP
Údržba polštáře
Polštář je vyvářecí a lze jej prát při teplotě 95°C. Pro zničení většiny roztočů, bakterií a plísní je však zcela dostačující praní na 60°C. Lze sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu sušení.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno STANDARD |
|---|---|
| Rozměr | 50x50 |
| Gramáž výplně celková | 300g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | duté vlákno STANDARD |
|---|---|
| Rozměr | 50x50 |
| Gramáž výplně celková | 300g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |













