Dárek pro babičku
Vyberte dárek pro babičku, který jí udělá radost a přinese do jejího domova krásu a útulnost. Naše nabídka nabízí jedinečné kousky, které jí vykouzlí úsměv a ukážou, jak moc ji máte rádi.
Inspirujte se stylovými dárky:
- Teplé flanelové povlečení pro příjemné sny.
- Kvalitní české ručníky a osušky.
- Výborně savé utěrky v dárkovém balení.
- Dárkové kapesníky s elegantní výšivkou.
- Zástěry a chňapky do kuchyně.
- Heboučkou TV deku pro pohodlné večery.
- Kvalitní župan, který příjemně zahřeje.
- Zdravotní ponožky pro maximální pohodlí.
- Přikrývku a polštáře Aloe Vera pro klidný spánek.
Prozkoumejte také naše dárky pro ženy a nechte se inspirovat!

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra žlutá
Skladem
999 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Dárková sada ručník + osuška BABIČKA se srdíčkem ratanika bordó
Na objednávku 2-5 dnů
998 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Dárkové balení vaflové utěrky SWAN 1ks Levandule košík
Skladem
119 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x70 |
Dámská kuchyňská zástěra na vaření 67x84 Pivoňky
Na objednávku 2-5 dnů
299 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 67x84 |
Televizní pytel MICRO béžový
Na objednávku 2-5 dnů
939 Kč
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
Bavlněné povlečení 140x200, 70x90 KOMFORT Anežka tmavě šedá na bílém
Na objednávku 3-7 dnů
649 Kč
| Provedení | bavlna komfort |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Bábovka žlutošedá
Skladem
69 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |

Pánský/dámský župan Wellsoft krémový L
Na objednávku 2-5 dnů
699 Kč
779 Kč
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |

Malý dort z ručníku SAM oranžová
Skladem
389 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 19 cm |
Ručník BABIČKA se srdíčkem 50x100 linie lososová
Na objednávku 2-5 dnů
359 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové utěrky Růžičky modré
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Polštář Aloe Vera 70x90 UNICO 900g zip
Skladem
799 Kč
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
Sibiřky hřejivé ponožky s jemným svěrem 38/39 šedý melír
Skladem
139 Kč
| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 38/39 (5-6) |
Dámská kuchyňská zástěra do pasu 68x50 Modrá kostička s květem
Na objednávku 2-5 dnů
269 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 68x50 |
Deka KARMELA PLUS Hnědé ornamenty 450g 150x200
Na objednávku 2-5 dnů
889 Kč
| Provedení | akryl |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |

Dárkové balení ručníku BABIČKA se srdíčkem ratanika vanilka
Na objednávku 2-5 dnů
419 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100 |
Kuchyňská chňapka s magnetem Pivoňka 1ks
Na objednávku 2-5 dnů
129 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Velikost | cca 30 cm |

Dárková sada ručník + osuška BABIČKA se srdíčkem ratanika světlý mint
Na objednávku 2-5 dnů
998 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Dárková sada vaflových utěrek KIARA Šálek a mlýnek 2ks
Na objednávku 2-5 dnů
209 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 2x 50x70 |

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra oranžová
Skladem
999 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Bavlněné povlečení 140x200, 70x90 KOMFORT Agáta růžová na bílém
Na objednávku 3-7 dnů
649 Kč
| Provedení | bavlna komfort |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Set polštář a přikrývka Aloe Vera celoroční 140x200+70x90
Na objednávku 2-5 dnů
1 699 Kč
1 899 Kč
| Provedení | duté vlákno - celoroční |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vařečky modrošedá
Na objednávku 2-5 dnů
69 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Dárkové balení vaflové utěrky SWAN 1ks Košík pečiva
Na objednávku 2-5 dnů
119 Kč
| Provedení | vafle |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x70 |
