Polštář Aloe Vera ALASKA 70x90 UNICO 900g zip
Polštář Aloe Vera ALASKA 70x90 UNICO 900g zip
- Luxusní prošívaný polštář Aloe Vera
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Možnost regulace množství výplně
- Odolná kuličková výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100022 Doprava a platba
- Luxusní prošívaný polštář Aloe Vera
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Možnost regulace množství výplně
- Odolná kuličková výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100022 Doprava a platba
Luxusní polštář 70x90 Aloe Vera ALASKA 900g 2x ZIP. Výjimečně měkký, vzdušný a na dotek velice příjemný polštář české výroby.
* Výhodou těchto polštářů je, že při znečištění povrchu korpusu polštáře nemusíte prát celý polštář i s výplní, ale pouze ušpiněný korpus. *
Vlastnosti polštáře
Polštář je výjimečný měkkostí, lehkostí a vzdušností. Příjemný povrchový materiál v kombinaci s vysoce kvalitní výplní je tak zárukou vysokého komfortu při spánku. Polštář je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrchový materiál je vyroben z jemného a na dotek velice příjemného broušeného mikrovlákna s výtažkem z Aloe Vera, který se během používání postupně uvolňuje. Příznivě tak působí na pokožku a přispívá tak ke zmírnění bolestí kloubů a svalů. Polštáře s výtažkem z Aloe Vera jsou zcela antibakteriální a zaručují tak příjemný spánek bez roztočů a bakterií.
Výplní polštáře je značkové kuličkové duté vlákno, díky kterému polštář nemění tvar, nesléhá se a lze jej snadno naklepat. Kuličková výplň se nachází uvnitř samostaného povlaku, který je opatřen zipovým uzávěrem. Celý tento polštář se nachází uvnitř prošitého korpusu, který je tvořen ze tří vrstev (mikrovlákno, rouno, netkaná textilie) a je opatřen taktéž zipovým uzávěrem.
Praktický zipový uzávěr umožňuje přidávat či odebírat výplň (kuličky) dle vlastní potřeby.
- Velikost: 70x90 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno s výtažkem z Aloe Vera)
- Výplň: 100% polyester (značkové kuličkové duté vlákno UNICO)
- Celková hmotnost výplňového materiálu: 900g 2x ZIP (plně naplněný)
Údržba polštáře
Polštář je vyvářecí a lze jej prát při teplotě 95°C. Pro zničení většiny roztočů, bakterií a plísní je však zcela dostačující praní na 60°C. Lze sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu sušení.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno Aloe Vera |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno Aloe Vera |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |




















