Polštář AntiStress ALASKA 70x90 UNICO 900g zip
Polštář AntiStress ALASKA 70x90 UNICO 900g zip
- Luxusní prošívaný polštář AntiStress
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Možnost regulace množství výplně
- Odolná kuličková výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100014 Doprava a platba
- Luxusní prošívaný polštář AntiStress
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Možnost regulace množství výplně
- Odolná kuličková výplň typu UNICO
- Lze prát na 95°C - vyvářet
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BSPP100014 Doprava a platba
Luxusní polštář 70x90 AntiStress ALASKA 900g 2x ZIP. Výjimečně měkký, vzdušný a na dotek velice příjemný polštář české výroby.
* Výhodou těchto polštářů je, že při znečištění povrchu korpusu polštáře nemusíte prát celý polštář i s výplní, ale pouze ušpiněný korpus. *
Vlastnosti polštáře
Polštář je výjimečný měkkostí, lehkostí a vzdušností. Příjemný povrchový materiál v kombinaci s vysoce kvalitní výplní je tak zárukou vysokého komfortu při spánku. Polštář je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrchový materiál je vyroben z jemného a na dotek velice příjemného broušeného mikrovlákna s vetkanými jemnými carbonovými vlákny. Carbonové vlákno odvádí statickou elektřinu a napětí a přispívá tak k uvolnění a relaxaci celého těla a klidnějšímu spánku.
Výplní polštáře je značkové kuličkové duté vlákno, díky kterým polštář nemění tvar, nesléhá se a lze jej snadno naklepat. Kuličková výplň se nachází uvnitř samostaného povlaku, který je opatřen zipovým uzávěrem. Celý tento polštář se nachází uvnitř prošitého korpusu, který je tvořen ze tří vrstev (mikrovlákno, rouno, netkaná textilie) a je opatřen taktéž zipovým uzávěrem.
Praktický zipový uzávěr umožňuje přidávat či odebírat výplň (kuličky) dle vlastní potřeby.
- Velikost: 70x90 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno s carbonovými vlákny)
- Výplň: 100% polyester (značkové kuličkové duté vlákno UNICO)
- Celková hmotnost výplňového materiálu: 900g 2x ZIP (plně naplněný)
Údržba polštáře
Polštář je vyvářecí a lze jej prát při teplotě 95°C. Pro zničení většiny roztočů, bakterií a plísní je však zcela dostačující praní na 60°C. Lze sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu sušení.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno AntiStress |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
| Gramáž výplně celková | 900g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno AntiStress |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
















