Saténový dekorační polštářek 40x40 EXCELLENT OREGON Jednobarevný natur
Saténový dekorační polštářek 40x40 EXCELLENT OREGON Jednobarevný natur
- Luxusní saténový dekorační polštář
- Extra jemný, splývavý materiál
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPSR200483 Doprava a platba
- Luxusní saténový dekorační polštář
- Extra jemný, splývavý materiál
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPSR200483 Doprava a platba
Saténový dekorační polštářek 40x40 se snímatelným povlakem a zipovým zapínáním.
Design
Moderní dekorační polštáře oživí a zároveň stylově zútulní každý interiér.
Materiál
Povlak je vyroben z nejjemnější česané příze ze 100% bavlny. Je stálobarevný, dokonale prodyšný, výborně savý a zachovává si barvy a tvar i po několikanásobném vyprání. Charakteristickou vlastností saténu je vysoká pevnost, odolnost při praní a dlouhá životnost.
Výplní je kvalitní polštářek z netkané textilie.
- Složení povlaku: 100% bavlna / 100% bavlněný satén
- Složení výplně: 100% polyester (mykané rouno se zbytkami látek)
- Velikost: 1x 40x40 cm
- Gramáž: 140g/m2
- Zapínání: ZIP
Údržba
Povlak je možno prát na mírný postup při teplotě do 60°C, ZÁSADNĚ PO RUBU SE ZAPNUTÝMI ZIPY! Lze sušit v sušičce na nižší teplotu sušení.
Výplň/polštářek doporučujeme prát při teplotě 40°C.
Při dodržení správné údržby si polštářek udrží svůj pěkný vzhled a bude Vám dělat dlouho radost.
Výrobce je držitelem certifikátu kvality a zdravotní nezávadnosti Ökeo-Tex Standard 100.
Český výrobce.
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 140g/m2 |
| Materiál povrchu | 100% bavlna |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 140g/m2 |
| Materiál povrchu | 100% bavlna |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |












