Lněný dekorační polštářek 40x40 LENA hnědá
Lněný dekorační polštářek 40x40 LENA hnědá
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPHR200397 Doprava a platba
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPHR200397 Doprava a platba
Dekorační polštář 40x40 cm se snímatelným povlakem na zip.
Moderní dekorační polštáře oživí a zároveň stylově zútulní každý interiér.
Povlak na polštářek je vyroben ze 100% lnu.
! Pomačkaný vzhled dává nenásilně vědět, že jde skutečně o přírodní materiál a ke lnu neodmyslitelně patří!
Výplní je kvalitní polštářek z netkané textilie, plněný protialergickým kuličkovým dutým vláknem.
Velikost: 1x 40x40 cm
Složení povlaku: 100% len
Složení výplně: 100% polyester / kuličkové duté vlákno
Povlak doporučujeme prát při teplotě 60°C.
Výplň/polštářek doporučujeme prát při teplotě 30°C.
Český výrobce.
| Provedení | 100% len |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 150g/m2 |
| Materiál povrchu | 100% len |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | 100% len |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 150g/m2 |
| Materiál povrchu | 100% len |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |







