Saténový dekorační polštářek 40x40 EXCELLENT TENCEL Jednobarevný slonová kost
Saténový dekorační polštářek 40x40 EXCELLENT TENCEL Jednobarevný slonová kost
- 100% přírodní ekologicky materiál TENCEL
- Hedvábně jemný a splývavý materiál
- Antibakteriální, vhodný pro citlivou pokožku
- Výborné termoregulační vlastnosti
- Nežehlivá úprava Easy Care
- Certifikát Oeko-Tex® Standard 100
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPDR200226 Doprava a platba
- 100% přírodní ekologicky materiál TENCEL
- Hedvábně jemný a splývavý materiál
- Antibakteriální, vhodný pro citlivou pokožku
- Výborné termoregulační vlastnosti
- Nežehlivá úprava Easy Care
- Certifikát Oeko-Tex® Standard 100
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: PPDR200226 Doprava a platba
Saténový dekorační polštářek 40x40 se snímatelným povlakem a zipovým zapínáním.
Design
Moderní dekorační polštáře oživí a zároveň stylově zútulní každý interiér.
Materiál
Povlak je vyrobený z nejjemnějších přízí 100% přírodního materiálu TENCEL. Vlákna se vyrábí ekologicky šetrným způsobem z dřevní hmoty Eukaliptu. Dokonale tak kombinují přírodní původ a úplnou biologickou rozložitelnost. Povlak je stálobarevný, dokonale prodyšný a výborně savý. Má výborný termoregulační a antibakteriální vlastnosti a proto je vhodný pro citlivou pokožku. Charakteristickou vlastností je vysoká pevnost, odolnost při praní a dlouhá životnost. Povlak je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Výplní je kvalitní polštářek z netkané textilie.
- Složení povlaku: 50% bavlna + 50% lyocel / bavlněný satén NEŽEHLIVÝ
- Složení výplně: 100% polyester (mykané rouno se zbytkami látek)
- Velikost: 1x 40x40 cm
- Gramáž: 125g/m2
- Zapínání: ZIP
Údržba
Povlak je možno prát na mírný postup při teplotě do 60°C, ZÁSADNĚ PO RUBU SE ZAPNUTÝMI ZIPY! Lze sušit v sušičce na nižší teplotu sušení. Povlak je opatřen praktickou nežehlivou úpravou EASY CARE, a proto v případě šetrného praní a sušení není nutné povlak po vyprání žehlit. Pokud se pro žehlení přesto rozhodnete, zvýšíte tak jeho lesk a hebký omak.
Výplň/polštářek doporučujeme prát při teplotě 40°C.
Při dodržení správné údržby si polštářek udrží svůj pěkný vzhled a bude Vám dělat dlouho radost.
Výrobce je držitelem certifikátu kvality a zdravotní nezávadnosti Ökeo-Tex Standard 100.
Český výrobce.
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 125g/m2 |
| Materiál povrchu | 50% bavlna, 50% lyocel |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ano |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 125g/m2 |
| Materiál povrchu | 50% bavlna, 50% lyocel |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ano |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |











