Polštář LUXUS COMFORT 40x40 bílý 230g zip
Polštář LUXUS COMFORT 40x40 bílý 230g zip
- Komfortní polštář LUXUS COMFORT
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Po obvodu pečlivě zapravený paspulí
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 95°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: DadkaKód produktu: DSPP200062 Doprava a platba
- Komfortní polštář LUXUS COMFORT
- Praktické provedení polštář v polštáři
- Po obvodu pečlivě zapravený paspulí
- Možnost regulace množství výplně
- Lze prát na 95°C
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: DadkaKód produktu: DSPP200062 Doprava a platba
Komfortní polštář LUXUS COMFORT 40x40 230g 2x ZIP.
Vlastnosti polštáře
Výhodou polštářů řady LUXUS COMFORT je, že výplň je umístěna v samostatném povlaku. Při znečištění povrchu korpusu polštáře nemusíte prát celý polštář i s výplní, ale pouze ušpiněný korpus a prodloužíte tak jeho živostnost. Polštář je po obvodu pečlivě zapraven paspulí a krásně proto drží tvar. Je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Materiál polštáře
Povrch polštáře je vyroben z jemného mikrovlákna s vytkaným proužkem o šíři 1 cm. Celý korpus polštáře je prošitý a je tvořen ze dvou vrstev. Na povrchu mikrovlákno, z vnitřní strany termovložka z dutého vlákna.
Výplní polštáře je kvalitní kuličkové duté vlákno, díky kterému lze polštář snadno naklepat. Výplň se nachází uvnitř samostaného povlaku z netkané nextilie, který je opatřen taktéž zipovým uzávěrem. Lze tak přidávat či odebírat výplň (kuličky) dle vlastní potřeby.
- Velikost: 40x40 cm
- Povrch: 100% polyester (jemné mikrovlákno)
- Výplň: 100% polyester (značkové kuličkové duté vlákno)
- Hmotnost výplňového materiálu: 230g 2x ZIP (plně naplněný)
- Celková hmotnost polštáře: 0,35 kg
Údržba polštáře
Polštář je možno prát při teplotě 95°C (vyvářet). Praní na tuto teplotu zničí většinu roztočů, bakterií a virů. Lze sušit v sušičce na nižší teplotu sušení.
Výrobek je nositelem značky QZ společně se značkou ČESKÁ KVALITA. Má certifikaci zdravotní nezávadnosti a je vhodný pro dospělé i pro děti mladší tří let.
Český výrobce.
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Gramáž výplně celková | 230g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100, Česká kvalita, QZ – Zaručená kvalita |
| Provedení | duté vlákno UNICO |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Gramáž výplně celková | 230g |
| Teplota praní | 95°C |
| Materiál povrchu | 100% mikrovlákno |
| Materiál výplně | 100% polyester (kuličkové duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Složení | 100% polyester |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100, Česká kvalita, QZ – Zaručená kvalita |





















