Damaškový dekorační polštářek 40x40 Rokoko pudrové
Damaškový dekorační polštářek 40x40 Rokoko pudrové
- Luxusní dekorační polštářek 40x40
- 100% bavlněný damašek vysoké kvality
- Praní až na 60 °C, snadná údržba
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: DPDR202031 Doprava a platba
- Luxusní dekorační polštářek 40x40
- 100% bavlněný damašek vysoké kvality
- Praní až na 60 °C, snadná údržba
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: Povlečení PlusKód produktu: DPDR202031 Doprava a platba
Damaškový dekorační polštářek 40x40 se snímatelným povlakem a zipovým zapínáním.
Design
Moderní dekorační polštářek oživí a zároveň stylově zútulní každý interiér.
Materiál
Povlak je vyroben z kvalitní česané příze ze 100% bavlny, je stálobarevný, dokonale prodyšný, výborně savý a zachovává si svůj tvar i po několikanásobném vyprání. Charakteristickou vlastností damašku je vysoká pevnost, odolnost při praní a dlouhá životnost. Povlak je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
Výplní je kvalitní polštářek z netkané textilie.
- Velikost: 1x 40x40 cm
- Složení povlaku: 100% bavlna
- Gramáž povlaku: 145g/m2 (vysoká hustota jemných přízí)
- Provedení povlaku: damašek
- Složení výplně: 100% polyester (mykané rouno se zbytkami látek)
- Zapínání: ZIP
Údržba
Povlak je možno prát na při teplotě 60°C, ZÁSADNĚ PO RUBU SE ZAPNUTÝM ZIPEM! Lze sušit v sušičce na nízkou teplotu sušení. První praní je nutno provést na teplotu uvedenou na štítku povlečení, dojde tak k odstranění zbytků barev uchycených mezi vlákny, barvy se zafixují a zůstanou krásně jasné.
Výplň/polštářek doporučujeme prát při teplotě 40°C.
Při dodržení správné údržby si polštářek udrží svůj pěkný vzhled a bude Vám dělat dlouho radost.
Povlak je nositelem značky QZ společně se značkou ČESKÁ KVALITA. Má certifikaci zdravotní nezávadnosti a je vhodný pro dospělé i pro děti mladší tří let.
Český výrobce.
| Provedení | damašek |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 145g/m2 |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | damašek |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 145g/m2 |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |












