Bavlněné prostěradlo DO SAUNY 150x180 Bílé
Bavlněné prostěradlo DO SAUNY 150x180 Bílé
- Hotelové prostěradlo do sauny
- Kvalitní pevné plátno ze 100% bavlny
- Vysoká gramáž 145g
- Lze prát na 95°C (vyvářet)
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BRHR400001 Doprava a platba
- Hotelové prostěradlo do sauny
- Kvalitní pevné plátno ze 100% bavlny
- Vysoká gramáž 145g
- Lze prát na 95°C (vyvářet)
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: BrotexKód produktu: BRHR400001 Doprava a platba
Kvalitní bavlněné prostěradlo do sauny z pevného plátna.
Zpříjemněte si chvíle relaxace a odpočinku s naším kvalitním bavlněným prostěradlem z čisté bavlny. Tento produkt je ideální pro masážní salóny, hotely, penziony i wellness centra.
Vlastnosti
Prostěradlo je příjemné na dotek a výborně savé, což zajišťuje maximální komfort během vaší relaxace. Doporučujeme pro alergiky a astmatiky.
Prostěradla jsou vyrobena ze 100% nevysrážené bavlny, a proto je třeba počítat se srážlivostí materiálu 5–7 %.
Materiál
- Materiál: kvalitní, hustě tkané plátno z 100% bavlny
- Gramáž: 145 g/m² – VYSOKÁ GRAMÁŽ, která zaručuje dlouhou životnost i při častém praní
- Provedení: hladké bavlněné plátno
- Velikost: cca 150x180 cm
- Použití: ideální volba pro náročné hotelové provozy
Potřebujete jiný rozměr prostěradla, poutko k zavěšení navíc nebo vyšít logo Vaší firmy? ...neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.
Údržba
Prostěradlo lze prát při teplotě 95°C - je vyvářecí.
Český výrobce.
| Provedení | 100% bavlna - plátno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 95°C |
| Gramáž | 145g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | 100% bavlna - plátno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 95°C |
| Gramáž | 145g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |




















