
Kuchyňská sada Kanafas kostka červená - zástěra + chňapka + utěrka
Na objednávku 2-5 dnů
369 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|

| Provedení | 100% bavlna |
|---|

| Provedení | 100% bavlna |
|---|

| Provedení | mikroplyš 290g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 100x150 |

| Provedení | 100% bavlna |
|---|

| Provedení | 100% bavlna |
|---|

| Provedení | 100% bavlna |
|---|
| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 30 cm |
| Provedení | mikrospandex |
|---|
| Provedení | 100% polyester |
|---|---|
| Velikost | cca 55 cm |
| Provedení | mikrospandex |
|---|
| Provedení | mikrospandex |
|---|
| Provedení | mikrospandex |
|---|
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
| Provedení | mikroflanel 260g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 140x200x20 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Velikost | cca 25 cm |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Velikost | cca 25 cm |

| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 40 cm |

| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 30 cm |

| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 30 cm |

| Provedení | mikrospandex |
|---|---|
| Velikost | cca 30 cm |

| Provedení | mikroflanel |
|---|---|
| Rozměr | 100x140 |

| Provedení | mikroflanel 260g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 40x60, 90x135 |
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Při objednávce nad 1999,- Kč za Vás uhradíme dopravné.
Bez udání důvodů nám můžete zboží vrátit do 30 dnů.
Nabízíme zboží především od prověřených předních českých výrobců.
Odborně Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího produktu.