Luxusní osuška s výšivkou béžová 450g Srdce hnědá/zlatá
Skladem
519 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 38/39 (5-6) |

| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 44/45 (10-11) |

| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 36/37 (3-4) |

| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 42/43 (8-9) |

| Provedení | vlněné |
|---|---|
| Velikost | 40/41 (6-7) |
| Provedení | duté vlákno - letní |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |

| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |

| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |

| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |

| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 + 60x50 |
Při objednávce nad 1999,- Kč za Vás uhradíme dopravné.
Bez udání důvodů nám můžete zboží vrátit do 30 dnů.
Nabízíme zboží především od prověřených předních českých výrobců.
Odborně Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího produktu.