Kuchyňské utěrky EXTRA Příbory 3ks
Na objednávku 2-5 dnů
189 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

| Rozměr | 180x200 |
|---|
| Provedení | mikroplyš |
|---|---|
| Rozměr | 1x 200x150, 2x 65x150 |
| Provedení | mikroplyš 220g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
| Provedení | mikroplyš 220g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
| Provedení | mikroplyš 220g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
| Provedení | mikroplyš 220g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
| Provedení | mikroplyš |
|---|---|
| Rozměr | 1x 200x150, 2x 65x150 |
| Provedení | mikroplyš |
|---|

| Provedení | protiskluzová |
|---|---|
| Rozměr | 60x100 |
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
Při objednávce nad 1999,- Kč za Vás uhradíme dopravné.
Bez udání důvodů nám můžete zboží vrátit do 30 dnů.
Nabízíme zboží především od prověřených předních českých výrobců.
Odborně Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího produktu.