Vánoční nabídka 🎄 - Barva - modrá
Objevte vánoční zboží od českých výrobců, které zpříjemní vaše svátky. Vyberte si vánoční povlečení z kvalitní jemné bavlny, flanelu nebo krepu. Nechybí ani vánoční prostírání a utěrky, které ozdobí vaši sváteční tabuli. Interiér pak vkusně doplní vánoční povlak na polštář.
Prohlédněte si také látkové kapesníky, ručníky se jménem, dětské povlečení nebo měkké župany – skvělé tipy na dárky, které potěší každého.
Vánoční osuška 70x140 NORA TISK 450g Zimní nálada světle modrá
Na objednávku 2-5 dnů
549 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Vánoční sada ručník + osuška pro rybáře Chyť a pivo petrolej
Na objednávku do 3 dnů
969 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

THERMO FROTÉ ponožky 35/37 Norský vzor světle modré
Skladem
119 Kč
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 35/37 (3-4) |

THERMO FROTÉ ponožky 35/37 Norský vzor tmavě modré
Skladem
119 Kč
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 35/37 (3-4) |

THERMO FROTÉ ponožky 41/42 Norský vzor modré
Skladem
119 Kč
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 41/42 (7-8) |

THERMO FROTÉ ponožky 41/42 Norský vzor tmavě modré
Skladem
119 Kč
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 41/42 (7-8) |

THERMO FROTÉ ponožky 38/39 Norský vzor tmavě modré
Skladem
119 Kč
| Provedení | thermo |
|---|---|
| Velikost | 38/39 (5-6) |
Vánoční sada ručník + osuška pro rybáře Mám to na háku petrolej
Skladem
969 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Vánoční sada ručník + osuška pro rybáře Kapr + Petrův zdar petrolej
Skladem
989 Kč
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Dárkové utěrky pro rybáře Ryby 3ks
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Zvířata s citáty 3ks
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční stromeček modrošedá
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Vánoční dekorační polštářek 40x40 KOMFORT Vločky Snowflakes tmavě modré
Skladem
269 Kč
| Provedení | bavlna komfort |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Dárková sada ručníku a osušky LINIE světle modrá
Skladem
749 Kč
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Luxusní saténový povlak na polštář 40x40 GARBO Zimní alej
Na objednávku 2-5 dnů
199 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Luxusní saténový povlak na polštář 40x40 GARBO Zimní les s jeleny
Skladem
199 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Luxusní saténový povlak na polštář 40x40 GARBO Zimní les
Na objednávku 2-5 dnů
199 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Vánoční povlak na polštář 40x60 GARBO Mrazivé vločky modré
Na objednávku 2-5 dnů
269 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 40x60 |

Vánoční dárkové utěrky pro rybáře Ryby 3ks
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Rotex dětské vánoční ponožky 26/27 Sněhuláčci modro-červená
Skladem
49 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Velikost | 26/27 |
Vánoční povlak na polštář 40x40 GARBO Mrazivé vločky modré
Na objednávku 2-5 dnů
199 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Vánoční povlak na polštář 40x40 GARBO Holčička s hrnkem
Na objednávku 2-5 dnů
199 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Vánoční povlak na polštář 40x40 GARBO Chlapeček s vláčkem
Na objednávku 2-5 dnů
199 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Vánoční ručník 50x100 NORA TISK 450g Zimní nálada světle modrá
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
