Vánoční nabídka 🎄 - Barva - bílá
Objevte vánoční zboží od českých výrobců, které zpříjemní vaše svátky. Vyberte si vánoční povlečení z kvalitní jemné bavlny, flanelu nebo krepu. Nechybí ani vánoční prostírání a utěrky, které ozdobí vaši sváteční tabuli. Interiér pak vkusně doplní vánoční povlak na polštář.
Prohlédněte si také látkové kapesníky, ručníky se jménem, dětské povlečení nebo měkké župany – skvělé tipy na dárky, které potěší každého.
Vánoční dekorační polštářek 40x40 Šišky
Na objednávku 3-7 dnů
269 Kč
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Vánoční chňapka Šišky BY101 1ks
Na objednávku 2-5 dnů
119 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |
Vánoční utěrky bavlněné Šišky BY101 3ks
Na objednávku 2-5 dnů
179 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 45x70 |
Vaflové utěrky RUMBA 2x 46x70 Veselé vánoce
Na objednávku 2-5 dnů
259 Kč
| Provedení | vafle 210g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 2x 46x70 |
Osuška se jménem NA PŘÁNÍ 70x140 Zimní vesnička bílá
Na objednávku 2-5 dnů
629 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Zimní vesnička bílý
Na objednávku 2-5 dnů
349 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g Zimní vesnička bílý
Na objednávku 2-5 dnů
289 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Froté osuška 70x140 NORA TISK 450g Zimní vesnička bílá
Na objednávku 2-5 dnů
549 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 400g Zimní vesnička bílý
Na objednávku 2-5 dnů
139 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Zimní vesnička bílý
Na objednávku 2-5 dnů
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Dárkové balení utěrek Kočky s norským vzorem 3ks
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Růžičky růžové
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Růžičky modré
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Růžičky oranžové
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Růžičky pistácie
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky pro rybáře Ryby 3ks
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky JÓGA 2ks
Skladem
209 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 2x 50x70 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční ozdoby šedobílá
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Vánoční dekorační polštářek 40x40 bavlna EXCLUSIVE Stella
Skladem
269 Kč
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční hrneček zimní pohody červenobílá
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |

Vánoční povlečení krep KOMFORT Vločky Snowflakes šedomodré 70x90, 140x200
Na objednávku 3-7 dnů
759 Kč
| Provedení | krep komfort |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční zvonky červenobílé
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční perníkový stromeček hnědobílá
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Malý kuchyňský ručník 35x50 ZARA 450g Vánoční perníková hvězdička hnědobílá
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
