DÁRKY 🎁 - Barva - tyrkysová
Hledáte inspiraci na perfektní dárek pro své blízké? V naší kategorii "Tipy na dárek" naleznete širokou nabídku luxusního povlečení, elegantních ručníků, praktických přikrývek a dalších textilních doplňků. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, Vánocům, svatbě či jiné výjimečné příležitosti, s naším kvalitním bytovým textilem nikdy nešlápnete vedle.
Vyberte si z našich bestsellerů, mezi které patří nežehlivé povlečení z jemného bavlněného saténu pro každou ložnici, dárkové sady ručníků a osušek pro každodenní pohodu a originální textilní doplňky s výšivkou, které dodají osobní nádech.
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitel" tyrkys
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 "Nejlepší učitelka" tyrkysový
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Bavlněný dekorační polštářek 40x40 EXCLUSIVE Scarlet blue
| Provedení | bavlna exclusive |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tyrkys - tmavě šedá 164
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 164 (13-14 let) |
Osuška se jménem NA PŘÁNÍ azur 70x140 Činka
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Osuška se jménem NA PŘÁNÍ 70x140 Viola azur
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník pro miminko 30x50 Lota mint/tyrkys 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Vločky tyrkys
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g Vločky tyrkys
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 400g Vločky tyrkys
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Vločky tyrkys
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 450g Školní tabule "Nejlepší učitelka" tyrkysová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 450g Školní tabule "Nejlepší učitel" tyrkysová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Dárková sada ručníku a osušky NORA Ratanika světlý mint
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Dětský slintáček LOTA 25x25 Sovička mint/tyrkys 350g
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 25x25 |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tyrkysová - tmavě šedá 128
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 128 (7-8 let) |
Vánoční povlečení damašek EXCELLENT 70x90, 140x200 EVELYN Tyrkysové vločky
| Provedení | damašek nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Luxusní mikroplyšová deka ME UNI SLEEP 150x200 Mentolová 300g
| Provedení | mikroflanel 300g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 150x200 |
Dárkové utěrky Vánoční stromeček tyrkys/bílá
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Dárkové utěrky Vánoční stromeček bílá/tyrkys
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Textilní dort z ručníků Saša tyrkys/bílá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 22 cm |
Malý medvídek z ručníku Sofie azurově modrý
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 17 cm |

Malá sovička z ručníku Sofie azurově modrá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 13 cm |
Dětský župan ELMAR PATRIK Tyrkys - tmavě šedá 140
| Provedení | froté 350g/m2 |
|---|---|
| Velikost | 140 (9-10 let) |
