DÁRKY 🎁 - Barva - oranžová
Hledáte inspiraci na perfektní dárek pro své blízké? V naší kategorii "Tipy na dárek" naleznete širokou nabídku luxusního povlečení, elegantních ručníků, praktických přikrývek a dalších textilních doplňků. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, Vánocům, svatbě či jiné výjimečné příležitosti, s naším kvalitním bytovým textilem nikdy nešlápnete vedle.
Vyberte si z našich bestsellerů, mezi které patří nežehlivé povlečení z jemného bavlněného saténu pro každou ložnici, dárkové sady ručníků a osušek pro každodenní pohodu a originální textilní doplňky s výšivkou, které dodají osobní nádech.
Osuška se jménem linie lososová 70x140 Srdíčka
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník se jménem linie lososová 50x100 Srdíčka
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Velikonoční nálada lososová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 400g Velikonoční nálada lososová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Textilní dort z osušky Sofie oranžová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 22 cm |

Dárková sada ručníku a osušky BABIČKA se srdíčkem linie lososová
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Dárková sada ručníku a osušky MAMINKA se srdíčkem linie lososová
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Dětská osuška Stranger Things 70x140
| Provedení | froté 320g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Dárkové balení osušky BABIČKA se srdíčkem linie lososová
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 70x140 |
Dárkové balení osušky MAMINKA se srdíčkem linie lososová
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 70x140 |

Dárkové balení ručníku MAMINKA se srdíčkem linie lososová
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100 |
Ručník BABIČKA se srdíčkem 50x100 linie lososová
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník MAMINKA se srdíčkem 50x100 linie lososová
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové balení osušky se jménem linie lososová Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Dárková sada ručníku a osušky se jménem linie lososová Srdíčka
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Dárkové balení ručníku se jménem linie lososová Srdíčka
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Dětská deka se jménem NA PŘÁNÍ 75x100 Slůně losos
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x100 |

Dárková sada ručníku a osušky LINIE lososová
| Provedení | froté 500g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Dárkové utěrky Zvířata s citáty 3ks
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Pampeliška meruňková 3ks
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Dárkové utěrky Roztomilé ovečky 3ks
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Pánský/dámský župan Wellsoft meruňkový L
| Provedení | mikroplyš 300g/m2 |
|---|---|
| Velikost | L |
Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g CROSS BIKE oranžový
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Velikonoční utěrky bavlněné 50x70 Roztomilé ovečky 3ks
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
