DÁRKY 🎁 - Barva - hnědá
Hledáte inspiraci na perfektní dárek pro své blízké? V naší kategorii "Tipy na dárek" naleznete širokou nabídku luxusního povlečení, elegantních ručníků, praktických přikrývek a dalších textilních doplňků. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, Vánocům, svatbě či jiné výjimečné příležitosti, s naším kvalitním bytovým textilem nikdy nešlápnete vedle.
Vyberte si z našich bestsellerů, mezi které patří nežehlivé povlečení z jemného bavlněného saténu pro každou ložnici, dárkové sady ručníků a osušek pro každodenní pohodu a originální textilní doplňky s výšivkou, které dodají osobní nádech.
Luxusní ručník s výšivkou hnědý 450g Srdce bílá/zlatá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Dárkové balení Kanafas kostka hnědá zástěra + chňapka + utěrka
| Provedení | 100% bavlna |
|---|

Dvoupatrový dort z ručníků a osušky Sandra hnědá
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Luxusní dárkové balení ručníku Znamení Blíženci tmavě hnědá/hnědá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem ratanika terakota 50x100 Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem ratanika khaki 50x100 Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Osuška se jménem ratanika terakota 70x140 Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Velikonoční nálada nugátová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 400g Velikonoční nálada nugátová
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Vánoční dekorační polštářek 40x40 Šišky
| Provedení | bavlněné |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Luxusní osuška s výšivkou hnědá 450g Srdce béžová/zlatá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Vánoční kuchyňská zástěra Šišky BY101
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 70x90 |
Luxusní osuška s výšivkou hnědá 450g Srdce bílá/zlatá
| Provedení | mikrobavlna 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |

Dárková sada ručník + osuška se jménem ratanika terakota Čtyřlístek
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |

Dárková sada ručník + osuška se jménem ratanika terakota Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 1x 50x100, 1x 70x140 |
Dárkové balení ručníku se jménem ratanika terakota Srdce
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Ručník se jménem ratanika terakota 50x100 Čtyřlístek
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Osuška se jménem NA PŘÁNÍ 70x140 Zimní vesnička hnědošedá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Ručník se jménem NA PŘÁNÍ 50x100 Zimní vesnička hnědošedá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Froté ručník 50x100 NORA TISK 450g Zimní vesnička hnědošedá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Froté osuška 70x140 NORA TISK 450g Zimní vesnička hnědošedá
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Malý ručník 30x50 RUJANA 400g Tradice českých vánoc nugát
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Malý ručník se jménem NA PŘÁNÍ 30x50 Tradice českých vánoc nugát
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Televizní pytel MICRO hnědý
| Provedení | mikrovlákno |
|---|---|
| Rozměr | 150x180 |
