Velikonoční prostírka 45x45 GARBO Velikonoční zajíčci
Velikonoční prostírka 45x45 GARBO Velikonoční zajíčci
- Luxusní prostírání z jemného damašku
- Velikonoční motiv se zajíčky
- Stylová velikonoční dekorace
- Vhodné také jako dárek
- Možnost praní až na 60°C
- Česká výroba
Výrobce: VebaKód produktu: PO00000160 Doprava a platba
- Luxusní prostírání z jemného damašku
- Velikonoční motiv se zajíčky
- Stylová velikonoční dekorace
- Vhodné také jako dárek
- Možnost praní až na 60°C
- Česká výroba
Výrobce: VebaKód produktu: PO00000160 Doprava a platba
Luxusní prostírání s velikonočním motivem.
Design
Přivítejte jaro s elegantním žakárským damaškem, který spojuje tradiční krásu a moderní design. Jemný vzor mašliček dodává ubrusu sofistikovaný nádech, zatímco digitální tisk velikonočních zajíčků vnáší do prostoru hravou a radostnou atmosféru. Čistý bílý podklad je ideální volbou pro slavnostní stoly, ať už na jarní oslavy, rodinné sešlosti, nebo velikonoční svátky.
Materiál
Prostírka je vyrobena z jemné 100% bavlny.
- Velikost: 45x45 cm
- Gramáž: 200g/m2
- Složení: 100% bavlna
- Provedení: damašek
Údržba
Prostírku doporučujeme prát při teplotě 60°C a lze sušit v sušičce na normální teplotu sušení.
Výrobce je držitelem certifikátu kvality a zdravotní nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100.
Český výrobce.
| Provedení | damašek |
|---|---|
| Rozměr | 45x45 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Provedení | damašek |
|---|---|
| Rozměr | 45x45 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100 |



















