Povlak na polštář 40x40 Atlas grádl proužek béžový 2 cm
Povlak na polštář 40x40 Atlas grádl proužek béžový 2 cm
- Klasické povlečení damašek ze 100% bavlny
- Pevnost, odolnost, dlouhá životnost
- Lze prát na 60°C
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: DadkaKód produktu: DPDP201408 Doprava a platba
- Klasické povlečení damašek ze 100% bavlny
- Pevnost, odolnost, dlouhá životnost
- Lze prát na 60°C
- Certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti
- Vyrobeno v České republice
Výrobce: DadkaKód produktu: DPDP201408 Doprava a platba
Luxusní damaškový povlak na polštář 40 x 40 se zapínáním na zip.
Klasický český damašek s mnohaletou tradicí pro hotely, penziony i pro běžného uživatele.
Design povlečení
Povlak Atlas grádl tvoří pruhy o šíři 2 cm, střídající se v lesklém a matném provedení. Jednobarevné provedení podpoří svěžest a eleganci každé ložnice.
Materiál povlečení
Povlak je vyroben z kvalitní česané příze ze 100% bavlny, je stálobarevný, dokonale prodyšný, výborně savý a zachovává si svůj tvar i po několikanásobném vyprání. Charakteristickou vlastností damašku je vysoká pevnost, odolnost při praní a dlouhá životnost. Povlak je vhodný také pro alergiky a astmatiky.
- Velikost: 1x 40x40 cm
- Gramáž: 150g/m2
- Provedení: damašek - atlas grádl
- Složení: 100% bavlna
- Zapínání: zip
Zapínání povlečení
Pro snadné a rychlé povlékání je povlak opatřen praktickým zipovým uzávěrem, který je překryt lemem a není tedy vidět.
Údržba povlečení
Před prvním použitím doporučujeme povlak vyprat. Lze prát při teplotě 60°C, ZÁSADNĚ PO RUBU SE ZAPNUTÝM ZIPEM. Perte odděleně a pračku nepřeplňujte! Povlak lze sušit v sušičce na nižší teplotu sušení.
Při dodržení správné údržby si povlečení udrží svůj pěkný vzhled a bude Vám dělat dlouho radost.
Povlak je nositelem značky QZ společně se značkou ČESKÁ KVALITA. Má certifikaci zdravotní nezávadnosti a je vhodný pro dospělé i pro děti mladší tří let.
Český výrobce.
| Provedení | damašek atlas grádl |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 150g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100, Česká kvalita, QZ – Zaručená kvalita |
| Provedení | damašek atlas grádl |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
| Barva |
|
| Teplota praní | 60°C |
| Gramáž | 150g/m2 |
| Sušička | ano |
| Nežehlivá úprava | ne |
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | zip |
| Certifikát | Oeko-Tex® Standard 100, Česká kvalita, QZ – Zaručená kvalita |



















