Akce, novinky, výprodej - Barva - vínová
Jednobarevné povlečení satén 70x90, 140x200 Luxury Collection Vínové
Na objednávku 2-5 dnů
1 489 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Jednobarevné povlečení satén 70x90, 140x220 Luxury Collection Vínové
Na objednávku 2-5 dnů
1 599 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x220 |
Jednobarevné povlečení satén 2x 70x90, 220x200 Luxury Collection Vínové
Na objednávku 2-5 dnů
2 379 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Povlečení satén Luxury Collection vínové - černé 2x 70x90, 220x200
Na objednávku 2-5 dnů
2 379 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 220x200 |
Povlečení satén Luxury Collection vínové - černé 2x 70x90, 240x220
Na objednávku 2-5 dnů
2 799 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 240x220 |
Povlečení satén Luxury Collection vínové - černé 70x90, 140x220
Na objednávku 2-5 dnů
1 599 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x220 |
Povlečení satén Luxury Collection vínové - černé 70x90, 140x200
Na objednávku 2-5 dnů
1 489 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Vánoční povlečení krep KOMFORT Vločky šedé 70x90, 140x200
Skladem
759 Kč
| Provedení | krep komfort |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
Luxusní malý ručník 30x50 JUVEL 580g Vlny 3D bordó
Na objednávku 2-5 dnů
109 Kč
| Provedení | froté 580g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |
Luxusní ručník 50x100 JUVEL 580g Vlny 3D bordó
Skladem
269 Kč
| Provedení | froté 580g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |

Luxusní deka mikroplyš 200x230 Vínová 400g
Na objednávku do 3 dnů
863 Kč
1 079 Kč
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 200x230 |
Jednobarevný povlak na polštář 40x40 satén Luxury Collection Vínový II
Skladem
99 Kč
129 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |

Dárkový pejsek z ručníku Jerry bordó
Skladem
329 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 22 cm |

Malý dort z ručníku SAM purpur
Skladem
389 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 19 cm |
Dárkové utěrky Vánoční stromeček vínová/bílá
Skladem
199 Kč
229 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
Vánoční bavlněný povlak na polštář 40x40 KOMFORT Vločky šedé
Skladem
129 Kč
| Provedení | bavlna komfort |
|---|---|
| Rozměr | 40x40 |
Luxusní saténové povlečení 70x90, 140x200 GEON Copy vínové
Na objednávku do 3 dnů
2 109 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén nežehlivý |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x200 |
