Akce, novinky, výprodej - Barva - červená
Povlečení satén Luxury Collection červená - černá 70x90, 140x220
Na objednávku 2-5 dnů
1 599 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 70x90, 140x220 |
Povlečení satén Luxury Collection červená - černá 2x 70x90, 200x200
Na objednávku 2-5 dnů
2 229 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 200x200 |
Povlečení satén Luxury Collection červená - černá 2x 70x90, 240x200
Na objednávku 2-5 dnů
2 559 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 240x200 |
Povlečení satén Luxury Collection červená - černá 2x 70x90, 240x220
Na objednávku 2-5 dnů
2 799 Kč
| Provedení | 100% bavlněný satén |
|---|---|
| Rozměr | 2x 70x90, 1x 240x220 |
Vánoční ručník 55x100 ZARA 450g Lední medvěd ve svetru červený
Skladem
139 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 55x100 |
Malý vánoční ručník 35x50 Norský vzor bíločervená
Skladem
79 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 35x50 |
Vánoční ručník 55x100 ZARA 450g Norský vzor bíločervená
Skladem
139 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 55x100 |
Vánoční osuška 75x150 ZARA 450g Norský vzor bíločervené
Skladem
259 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x150 |
Vánoční osuška 75x150 ZARA 450g Sněhulák bíločervený
Skladem
259 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 75x150 |
Luxusní ručník 50x100 JUVEL 580g Vlny 3D červené
Skladem
269 Kč
| Provedení | froté 580g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 50x100 |
Luxusní osuška 70x140 JUVEL 580g Vlny 3D červené
Na objednávku 2-5 dnů
539 Kč
| Provedení | froté 580g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 70x140 |
Luxusní malý ručník 30x50 JUVEL 580g Vlny 3D červené
Na objednávku 2-5 dnů
109 Kč
| Provedení | froté 580g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 30x50 |

Luxusní deka mikroplyš 200x230 Červená 400g
Skladem
863 Kč
1 079 Kč
| Provedení | mikroplyš 400g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 200x230 |

Plážová osuška MAXI 104x180 GRANADA I červená 450g
Skladem
799 Kč
999 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 104x180 |

Plážová osuška MAXI 104x180 GRANADA červená 450g
Skladem
799 Kč
999 Kč
| Provedení | froté 450g/m2 |
|---|---|
| Rozměr | 104x180 |

Malý velikonoční zajíček z ručníku Sofie červený + vajíčko s překvapením
Skladem
149 Kč
189 Kč
| Provedení | froté 400g/m2 |
|---|---|
| Velikost | cca 27 cm |

Kuchyňská sada Červená/bílá zástěra + chňapka + utěrka
Na objednávku 2-5 dnů
369 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|
Dětská zástěra na vaření s chňapkou Kočky červené
Skladem
179 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 43x50 |
Dětská zástěra na vaření s chňapkou Kočky bílé
Skladem
179 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 43x50 |
Vánoční utěrka 50x70 V lese červenobílá 1ks
Skladem
99 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 50x70 |

Vánoční utěrky v tašce 50x70 Zimní vánoční vzor 3ks
Skladem
319 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Vánoční utěrky 50x70 Kočky s norským vzorem 3ks
Skladem
229 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |

Vánoční dárkové balení Červená/bílá zástěra + chňapka + utěrka
Na objednávku 2-5 dnů
449 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|

Vánoční dárkové balení utěrek Kočky s norským vzorem 3ks
Skladem
289 Kč
| Provedení | 100% bavlna |
|---|---|
| Rozměr | 3x 50x70 |
